36007, Украина, г. Полтава

36007, а/я 812

 

e-mail:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

viber: +38 095 719 19 69

+38 095 719 19 69

+38 098 177 64 00

+38 066 808 21 93

+38 098 676 95 00

Болти норійні (транспортерні)

Норійний болт,  використовується для кріплення норійних ковшів на конвеєрну стрічку транспортувальних конструкцій (норій). Інші назви болта - болт норійний і болт елеваторний.

Норія - пристрій, призначений для підйому рідин або сипучих матеріалів в вертикальному або похилому напрямку. Замість назви «норія» ще використовується термін «ковшовий елеватор», коли мова йде про сипучий матеріалах. Це стрічковий або ланцюговий конвеєр з ковшами для підйому матеріалів на висоту до 60 м, поміщений в прямокутну трубу. Вертикальні конвеєри використовують в борошномельній, комбікормовій і хімічній промисловості. Похилі конвеєри знайшли застосування для транспортування вугілля і продуктів його збагачення.

Норійні (транспортерні) болти служать для кріплення норійних ковшів і інших елементів транспортерної стрічці. Аналогами транспортерних болтів є болти, виготовлені за стандартом DIN 15237. Болти комплектуються гайками і напівсферичними норійними шайбами. Нижче по тексту використані терміни: транспортерний болт або норійний болт.
Матеріалом для виготовлення норійних болтів є вуглецева сталь (з цинковим покриттям або без покриття) і нержавіюча сталь марок А2 або А4. 

Конструктивно транспортерний болт складається з головки і стержня з різьбою. Головка має оригінальне виконання: з торця - плоска, з боку стрижня - в формі півсфери з двома шипами (вусами), для запобігання провертання болта після кріплення до стрічки транспортера. Стрижень циліндричних форми має метричну різьбу з великим кроком.

Болти забиваються в транспортерну стрічку з боку несучої конструкції транспортера. Потім на них надягають норійні ковші, що мають отвори для кріплення норійних болтів. Ківш на стрічці фіксується з використанням спеціально призначеної для цих цілей норійної шайби і гайки з відповідною метричної різьбою.

 

Другие материалы в этой категории: « Скребки конвеєра з полімерних матеріалів


Наши клиенты

  • ТОВ "ЗЕМЛЯ І ВОЛЯ"

    Основные виды деятельности: производство растениеводческой и животноводческой продукции, ее переработка, строительство и капитальный ремонт производственных и жилых объектов, развитие социальной сферы, внешне экономическая деятельность. В…

Новости

  • Норийный ковш - метал или пластик?

    Многие покупатели норийных ковшей, имеют сомнения по поводу замены металлических ковшей на пластиковые. Люди часто задают вопрос о том, генерируется ли статическое электричество при использовании…
ТЕХНОЗЕМ - Site Map